DomůBydleníVychytávka v podobě nábytku s osvětlením

Vychytávka v podobě nábytku s osvětlením

Moderním trendem poslední doby je zabudování samotného osvětlení přímo do nábytku.Technologie se posouvají a výběr tohoto nábytku se rozšiřuje. V čem spočívají ty největší výhody této technologie a na co si dát při výběru pozor?

Výhody LED osvětlení
Velmi oblíbenou technologií je takzvané LED osvětlení. V tomto případě je světlo generováno LED diodami. Vybírat si můžete z velké škály barev a síly svítivosti. Výhodou LED svítidel je velká životnost a malá spotřeba elektrické energie. Dle vlastních preferencí můžete osvětlení ladit do klasického žlutého či bílého světla, nebo si vybrat alternativní barvy jako je modrá, červená nebo třeba zelená.

Kam s ním?
Nábytek s osvětlením najde uplatnění především v ložnici nebo v šatně. Existuje mnoho typů postelí s osvětlením, které suplují lampičky nebo lustry. Pokud právě vybavujete ložnici a nevíte kam s vypínači, jistě postel s osvětlením oceníte.

Další skvělou vychytávkou jsou vestavěné skříně se zabudovaným osvětlením. Skvěle vypadají a šetří jak vaši, tak i elektrickou energii. Systém totiž ve většině případů funguje na principu rozsvícení světla při otevření dveří skříně a při jejich zavření samo zhasíná.

Na co si dát pozor?
Pokud vsadíte na nábytek s umělým osvětlením, myslete na to, že barva nábytku může být osvětlením lehce zkreslena. Vybíráte-li nábytek dekorativní, jako jsou třeba vitríny, volte osvětlení podle požadované atmosféry. Vybíráte-li nábytek funkční, volte světla tlumenější a teplejší. Pokud si nevíte s výběrem rady, jsme tady pro vás. Poradíme vám a nábytek upravíme dle vašich představ.

- Advertisment -spot_img

Mohlo by se vám líbit