DomůRady a NávodyVánoční dárky pro všechny ženy v rodině i mimo ní

Vánoční dárky pro všechny ženy v rodině i mimo ní

Co si budeme povídat? Většina z nás si přeje věnovat svým nejmilejším ženám dárky, z nichž budou mít vážně radost. A jak to udělat? Můžete vsadit na ty, které dáváme nejčastěji, a přesto jimi obdarované velmi potěšíme. Anebo se trochu zamyslete nad jejími zálibami, a jistě vás napadne, co by jí bylo nejmilejší. Zde je několik bezva tipů.

Pro mámu, manželku, babičku, dceru, kolegyni…

Mnozí už máme nejeden vánoční dárek doma. Chceme ušetřit sebe sama od prosincového shonu. Co ale koupit ženám, které máme svému srdci nejblíže?

Dárky pro ženy v podobě kosmetiky a parfémů jsou evergreenem. Vždy se hodí koupelové sady, sady pro péči o ruce, různé typy masážních sprchových gelů, peelingů, také tělová mléka a podobně. Nevíte, jakou vůni zvolit? Zkuste něco naprosto netradičního, co neznáte. Třeba překvapíte i obdarovanou. Anebo vůni zimní, která se hodí až do jara.

Co třeba pěna do koupele Winter Wonderland v netradičním černém balení? Anebo krásnou sadu pečující kosmetiky Sweet Mandarin & Grapefruit? Holčičky zamilované do jednorožců nadchne pěna do koupele Beauticology Unicorn. A což takhle méně tradiční sprej na polštář Wild Wonder & Joy?

Vesele a mile „u plotny“

Mnoho žen rádo vaří a peče, zdobí domácnost kytkami a různými dekoracemi. Což takhle věnovat vaší ženě hliníkovou formu na chlebíček Jubilee Gold? A dceři embosovaný váleček na těsto Mini Floral Paisley? Bude péct nádherné zdobené sušenky. Babičce věnujte třeba hliníkovou formu Charms mini Pan, díky níž upeče nádherné malé koláčky.

Pro každou ženu se pak hodí různé lucerničky a lucerny, do nichž se umístí čajová svíčka. Skvělé jsou i vonné svíčky, plédy, šátky, nádherný diář na další rok, netradiční hodinky… Anebo knížka pohodového čtení a lahodný, kvalitní čaj s dekou. Zaujalo vás něco? Vše najdete na bellarose.cz.

- Advertisment -spot_img

Mohlo by se vám líbit