DomůRady a NávodyJarní trendy, díky kterým se budete na terase či balkoně cítit jako...

Jarní trendy, díky kterým se budete na terase či balkoně cítit jako na dovolené

Vykouzlete si doma či na chalupě útulný prostor, díky kterému se budete cítit jako na dovolené. Užijte si letošní sezónu v obklopení ducha přírody, světýlek a atmosféry večera, který vnese do vášhopríbytku zároveň romantiku. Máme pro vás skvělé tipy, jak na to!

Metalický květináč v kombinaci se zelení pastvou pro oči
Květináče s jednoduchými zelenými květy konkurují tuto sezónu klasickým romantickým květem. V kombinaci se zlatou nádobou, do které ji můžete zasadit vytvářejí příjemný kontrast. Zelená uklidňuje a tak se ve své vlastní oáze budete cítit jako na dovolené, to si můžete být jisti.

Keramické misky zpříjemní požitek z jídla
Venku všechno lépe chutná a společné snídaně, obědy nebo večeře se stávají stále více populárnější. Vytvářejí totiž blíže pouto s lidmi a stejně tak i silnější požitek z jídla. Láska prochází žaludkem a výběr kuchyňského nádobí můžete přizpůsobit tomu, jaké barvy milujete. Pastelová růžová v kontrastu s přírodou je skutečně kouzelná.

Svícen dodá na atmosféře večera
Trend, který ovládl světové metropole se dostává i k nám. Světýlka visící nad hlavou či svíčky, které vytvářejí nezapomenutelné večery plné nekonečných diskusí. Budete překvapeni, jak dokážou po setmění proměnit prostor na ten, který najednou nepoznáte.
Svícny můžete využít i během jarních či letních nocí, večer vám dodají atmosféru

Závěsné křeslo vykouzlí chill jako na dovolené
Kruhový tvar závěsného křesla je „must-have“ sezóny a jedno takové byste si měli pořídit. Vaši oblíbenou knihu zhltnete na jeden krát a nebudete chtít, aby tento večer skončil. Dopřejte si chvilku pro sebe a naučte se věnovat se sami sobě. Někdy je dobré být sám se sebou v přítomnosti.

- Advertisment -spot_img

Mohlo by se vám líbit