DomůInteriérKoupelnová zrcadla, která mají šmrnc

Koupelnová zrcadla, která mají šmrnc

V současné době lze pořídit skutečně krásná, a především prostorná koupelnová zrcadla, jako nikdy předtím. V dnešní době je totiž velmi módní, když je zrcadlo dominantou koupelny. Já osobně jsem velkým fanouškem podobně velkých zrcadel, která mají navíc celou řadu dalších „vychytávek“, které lze v běžném životě využít. Z tohoto důvodu jsem si pořídila skutečně moderní koupelnové zrcadlo, které se pyšní celou řadu moderních technologií. 

Koupelnová zrcadla s kosmetickou lupou a hodinami

Až donedávna jsem vůbec nevěděla o tom, že se vyrábějí koupelnová zrcadla, která disponují kosmetickou lupou a také hodinami. To je naprosto skvělá funkce, kterou oceňuji každý den, když se chystám do zaměstnání. Pokaždé mám totiž přesně třicet minut na to, abych se nalíčila a provedla také ranní hygienu v koupelně. Děti totiž vozím do školy já, a tak je velmi těžké vše zvládnout během jednoho rána. Tudíž je fantastické, že se mohu líčit a přitom vidět, kolik je právě hodin. Kromě toho oceňuji také zmíněnou kosmetickou lupu, díky které se mohu ještě precizněji nalíčit. Toto zvětšovací sklo mi tak poskytne naprosto detailní obraz mého obličeje, díky kterému je mé líčení skutečně jednoduché a také o poznání rychlejší. 

LED osvětlení na zrcadle ocenil i můj muž

Velká koupelnová zrcadla, která v sobě mají zabudované LED osvětlení, jsou skutečně skvělým doplňkem každé koupelny. Můj muž tuto vymoženost naprosto miluje. Díky světlu se totiž může oholit klidně i ve dvě ráno, když se často vrací ze svých pracovních cest. Stejně tak tuto vymoženost oceňuje také má dcera, která se často nechce tísnit u jednoho zrcadla se svojí maminkou, a tak často chodí do koupelno i o hodinu dříve než já, aby se stihla včas nalíčit ještě předtím, než začnu koupelnu okupovat právě já. Naše nové koupelnové zrcadlo tak oceňuje naprosto celá rodina. 

- Advertisment -spot_img

Mohlo by se vám líbit