DomůBydleníStěhování do nového už zpočátku roku? Vackov láká na metropolitní bydlení!

Stěhování do nového už zpočátku roku? Vackov láká na metropolitní bydlení!

Nač čekat, když jsou hypotéky nízko a volné byty k nastěhování už v první polovině roku 2021? Škoda souhru jedinečných událostí nevyužít. Hypoteční úvěry jsou totiž na rekordně nízké úrovni, což nahrává koupi nového bytu. Nadto Metrostav Development právě dokončuje jeden ze svých metropolitních projektů nového bydlení v oblasti horního Žižkova. K mání je posledních několik bytů, který bude váš?

Skvělá dostupnost i infrastruktura

Největší výhody projektu Byty na Vackově? Nové byty v Praze na Žižkově se nachází v lukrativní lokalitě perfektně dostupné městskou hromadnou dopravou. Navíc se nachází v centru veškerých sociálních služeb i občanské vybavenosti, v okolí je řada škol a školek, zájmových klubů a volnočasových zařízení. K lékaři je to blízko, stejně jako do lékárny nebo do obchodu. Navíc bytové domy se nacházejí v blízkosti parku Židovské pece.

V srdci metropole i zeleni

Kde to žije? Na Žižkově! Kde je největší koncentrace divadel, koncertních sálů, ale také klubů, restaurací a hospůdek? Na Žižkově! Byty Praha 3 splňují vše, co si jejich noví majitelé mohou přát. Jsou totiž v tepajícím srdci metropole a třetí městská část žije neskonale bohatým společenským a kulturním životem. Pozadu však nezůstává ani ve volnočasových aktivitách. Na Žižkově je totiž procentuálně nejvíce zeleně, nachází se v ní několik významných parků a lesopark Vítkov, kde lze trávit volný čas po práci s dětmi.

Bydlení po podpisu smlouvy

Nynější etapa projektu Byty na Vackově se právě dokončuje, přičemž předání bytů se plánuje na první pololetí roku 2021. Jedná se o pět budov podél ulice Malešická s celkem 347 byty a ateliéry. Tato fáze navazuje na předešlé, během kterých se vystavěly bytové domy v ulicích Rixdorfská, Na Vackově a Olgy Havlové. Poslední velkometrážní byty 4+kk jsou včetně lodžie a sklepní kóje, dokoupit lze garážové stání. Pro zájemce o jiné dispozice se pak nabízí v lokalitě další projekt Byty u parku, kde byl již spuštěn prodej a na výběr jsou jednotky od 1+kk po 5+kk.

- Advertisment -spot_img

Mohlo by se vám líbit