DomůRady a NávodyZáclony jak utkané ze snu: Styly, které ochrání vaše okna a přinesou...

Záclony jak utkané ze snu: Styly, které ochrání vaše okna a přinesou do bytu náznak jarního vánku

přírodní materiál
Sezónu béžové jsme odstartovali právě v módním průmyslu, plynule se přesunula do beauty světa a chladným nenechá ani vaše bydlení. Provedení v přírodním materiály se snoubí s minimalismem, přistane však i romantickým duším.

Jemná krémová barva na závěsech bude světlo lámat v tom pravém duchu jara – nezmění jeho jas ale zadrží jeho intenzitu. Do vaší domácnosti proto dostane dostatek slunečních paprsků a opticky se místnost zvětší.

Dlouhé až po zem
Do vkusných záclon můžete obléknout opravdu celé okna. Pokud je nemáte rádi holé, barva, která bude ladit s barvami stěn je tím správným variantou. Bytový designéři se shodují v jednoduchém optickém lže. Pokud budete záclonu táhnout od úplného vrchu stěny až po jejím zem, máte jistotu, že vás strop bude působit vysoko.

Ve spojení s přírodou
Kromě béžové se na okna prodírá barva, která zastává praktickou stránku používání záclon. V tmavém provedení se vám bude nejlépe odpočívat a ještě lépe usínat. Jelikož stěny se nyní halí i do tmavších barev, tmavá záclona není výjimkou. Její motivy však přizpůsobte přírodnímu duchu právě začínající jara.

Kromě béžové se na okna prodírá barva, která zastává praktickou stránku používání záclon

Splní svou funkci
Pokud jste si jistý, že záclona má plnit jen svou krycí funkci, nezapomínejte myslet i na její vhodné umístění na stěně. Působivé jsou právě kolejnice, které není ve stropě vůbec vidět. Tím pádem ji můžete během zářivého dne snadno odsunout a celou místnost nechat tát v slunečních paprscích.

- Advertisment -spot_img

Mohlo by se vám líbit