DomůBydleníMatrace 140 x 200 pro nás znamenala nový začátek

Matrace 140 x 200 pro nás znamenala nový začátek

Rozhodně již nechci jinou matraci, než kterou je naše nová matrace 140 x 200, která pro celou naši rodinu znamenala doslova nový začátek v éře zdravého a naprosto komfortního spánku. V poslední době nás totiž s manželem začala trochu trápit naše krční páteř a také bolavá záda. Z tohoto důvodu nás napadlo, že by na vině mohla být naše již skutečně letitá matrace, na které spíme již nějaký ten pátek. A skutečně se jednalo o naší starou a již opravdu proleželou matraci, která tím pádem šla rovnou z domu. Naše nové antibakteriální matrace, které mají sedm zón, jenž se přizpůsobí anatomii lidského těla, jsou naprosto neodolatelné a spánek na nich je o úplně něčem jiném. 

Matrace 160 x 200 mířila rovnou k našim dětem

Samozřejmě jsme nemohli opomenout také naše děti, kterým jsem pořídila dvě nové matrace 160 x 200. Jejich matrace rovněž již měly svá nejlepší léta za sebou, a tak byla potřeba je obměnit. Svým dětem jsem tak pořídila oboustrannou sendvičovou matraci, která je bez zónování a která je tak naprosto vhodná zejména pro děti a dorost. Díky ložní ploše, která má speciální prořez, je tak zaručena skutečně skvělá vzdušnost, což se u dospívajících dětí opravdu hodí a také optimální rozložení váhy, díky čemuž se na matraci spí naprosto krásně. Naši dva kluci si tyto matrace naprosto milují. 

Matrace 180 x 200 jsem zase naopak pořídila mým rodičům

Mí rodiče jsou již ve věku, kdy jim přibývají různé zdravotní problémy. Maminka trpí chronickým zánětem střev a díky lékům, které pravidelně užívá, je velmi unavená. Zejména ona si zaslouží skvělý odpočinek na matraci, která je kvalitní. Matrace 180 x 200, která se skládá z paměťové pěny a která má nosnost až 120 kg a sedm perfektních zón, které se přizpůsobují tomu, jak maminka zrovna leží, je naprosto famózní. A aby to bylo spravedlivé, jednu novou krásnou matraci dostal také můj tatínek, který nemá sice tak vratké zdraví jako maminka, ovšem jeho věk již také není zrovna příznivý. Nyní si tak mohou dopřávat kvalitní spánek oba dva.

- Advertisment -spot_img

Mohlo by se vám líbit