DomůBydleníNěkolik tipů na úžasné dekorace do vašeho bytu

Několik tipů na úžasné dekorace do vašeho bytu

Domov nejsou pouze zdi, střecha a nábytek. Jsou to drobnosti a dekorace, které dělají byt domovem, místem, kde se cítíte dobře, kde si skutečně odpočinete.

Při vytváření útulného domova se nebojte míchat textury, barvy i styl dekorací. Základ je vybírat to, v čem se budete pohodlně cítit právě vy. A to vše by mělo být doplněné vhodnými doplňky, něčím, co prostoru dodá na výjimečnosti. Máme pro vás několik skvělých, ale levných tipů, které vám pomohou byt dozdobit.

  • Policové skříňky jsou oblíbené, protože se do nich vejde spousta drobností. Ale co je ještě trochu vylepšit? Vytiskněte si fotky z rodinného alba a do polic je vlepte. Rázem získáte výstavu společných fotek s praktickým využitím.
  • Pokud hledáte rychlý způsob, jak dodat svému obýváku styl, vyhrajte si s polštáři na gauči. Kupte barvy na textil, bílý bavlněný povlak a dejte prostor kreativitě. Používejte jen barvy určené na textil, tak budete mít jistotu, že vydrží i vyprání.  Ložnici oživí také polštáře s vtipným potiskem přesně podle vašeho vkusu.
  • Rádi cestujete? Pověste si na zeď mapu, na kterou si budete dělat značky míst, které jste již navštívili. nejen že získáte přehled, ale při každé pohledu na mapu si vzpomenete na krásné chvíle na dovolené.
  • Američané mají pěkný zvyk, který se v Česku zas tolik nenosí. Pověsí si na zeď do sladěných rámečků fotky všech členů rodiny. Zeď hned nevypadá tak prázdná a vy budete mít celou rodinu stále na očích.
  • Máte rádi boty a máte jich hodně? Vystavte je a všem se svou vášní pochlubte. Získáte unikátní dekoraci, navíc budete mít v obuvi pořádek a vždy najdete druhou do páru.
  • Kuchyně by rozhodně neměla zůstávat sterilní místností. Můžete ji oživit nálepkami, magnety na lednici, nebo oblíbenými plecháčky. Mísou plnou ovoce také nic nepokazíte.
  • Textilní tapety nebo rovnou látky se zajímavým potiskem můžete nalepit například na dveře. Nový prvek oživí celý pokoj a je to tak jednoduché.
- Advertisment -spot_img

Mohlo by se vám líbit