DomůInteriérPárty výzdoba na Silvestra: Stačí vám tyto tři triky a svůj domov...

Párty výzdoba na Silvestra: Stačí vám tyto tři triky a svůj domov proměníte na epickou oslavu konce roku

Kouzlo doplňků, na kterých stojí celá výzdoba je v jejich tvůrčím zpracování a jinakosti. I během oslav nového roku nezapomínejte na barevnost, kterou má váš byt a podle ní volte doplňky. Nej trendy barvy se však během tohoto dne pohybují na rozmezí od zlaté po stříbrnou, chybět nemůže už ani moderní rose gold. Tyto tři typy vám však usnadní dekorování jako nic jiného.

Malé ale neskutečně efektivní
Abyste neměli pocit, že se váš dům mění na cirkusantský stan, víte výzdobu počít is dávkou elegance. V takovém případě jsou velmi žádané svíčky, které zahrají na city, ale oni samy vědí dotvořit atmosféru jako nic jiného. Pokud byste se chtěli vyhnout klasické silvestrovské barevnosti, zkuste tmavé barvy a závan přírody v podobě sušených pomerančů či jablíček. Představují pěkný návrat k historii, na kterou právě během Silvestra rádi vzpomínáme.

Balóny udělají práci za vás
Nejefektivnějším doplňkem jsou jednoznačně balóny. Ty vědí vykouzlit opravdu za málo peněz hodně muziky a už jen pár kousků promění váš byt na párty místo. Pořiďte si helium, pokud chcete aby byly připnuté až ke stropu, efektní jsou i jen volně položené na zemi.
Prosvětlete nimi různá místa v bytě, nemusíte se držet pouze stromečku

Na prezentaci si dejte záležet
Nejdůležitější částí večera je samotný přípitek. Jeho příprava by proto měla hrát ve vaší výzdobě své vlastní místo. Stylové sklenice oživí příchod nového roku ještě více, neváhejte sáhnout i po netradičních tvarech. Vaši hosté jejich jistě ocení.

- Advertisment -spot_img

Mohlo by se vám líbit