DomůRady a NávodyVířivé vany se hodí pro každého. Jak ji vybrat?

Vířivé vany se hodí pro každého. Jak ji vybrat?

Kdo by si nepřál po namáhavém dni v práci nebo o víkendu chvíli vypnout mysl a relaxovat své tělo. A přesně toto vám mohou splnit vířivé vany, které jsou ideální volbou pro každého, protože v dnešní době už tato záležitost není pouze doménou bohatých lidí, ale cenově na ně dosáhne každý. Stačí si jen vybrat tu pravou.

Ve vířivce zažijete ten správný relax

Vířivé vany jsou ideální pro každého, kdo potřebuje alespoň na chvíli odreagovat nejen své tělo, ale také unavenou mysl. Pořiďte si i vy vířivku, kde na sebe necháte působit proudy vody, které odbourají jakýkoliv stres nebo bolesti po fyzické námaze. Nejčastěji jsou k dostání ve velikostech pro dva až sedm osob, ale vyrábějí se i pro devět a více. Takto můžete strávit příjemné chvíle nejen se svým partnerem, ale také rodinou či přáteli.

Vířivka se hodí nejen na zahradu, ale i do vašeho domu

Všichni víme, že existují venkovní vířivky, ale věděli jste, že například hydromasážní vířivé vany můžete mít i ve svém domě? Jsou skvělé například pro ty, kteří si přetvoří starou garáž na relaxační zónu. Takto i pěnové nebo nafukovací vířivky, jež se venku dají používat pouze jako sezónní záležitost, můžete vychutnávat bez obav po celý rok. Jsou přenositelné, takže ji v zimě můžete mít v době a v létě na zahradě.

Druhy vířivek

Vířivé vany se dají jednoduše rozdělit do několika skupin:

  • Nafukovací – jejich cena je velmi přijatelná a rozměrově se hodí do jakéhokoliv prostoru. Trysky jsou dostatečně silné, abyste mohli v klidu relaxovat.
  • Pěnové – tuto vířivku také můžete libovolně přemisťovat a cena je stále velmi přijatelná.
  • Vířivky s nábytkem – tento druh je skvělý, protože máte kde uskladnit ručníky, popřípadě pití. Vše máte po ruce, a ještě nábytek kolem vířivé vany navodí ohromného luxusu.
  • Pevné vířivé vany – můžete ji celoročně používat venku a k dostání jsou i v kombinaci s menším bazénem s protiproudem.
  • Vířivky pro plavání – sim–spa – skvěle se díky silnému protiproudu hodí na plavání a jsou cenově dostupnější než klasický bazén.

Kdo jednou okusí kouzlo vířivé vany, už nikdy nebude chtít jinak. Odpočinek a relaxaci, který v ní zažijete, se ničemu nevyrovná.

- Advertisment -spot_img

Mohlo by se vám líbit