DomůInteriérSuper doplňky do skříně, které vám zajistí pořádek: Udržujte svůj šatník uklizený...

Super doplňky do skříně, které vám zajistí pořádek: Udržujte svůj šatník uklizený a stylový zároveň

Vystavte své oblíbené kousky
Přáním mnoha žen je mít svůj vlastní šatník, do kterého budete moci vkráčel a cítit se jako filmová hrdinka Carrie Bradshaw. Pokud si však tento sen nevíte splnit ve svém bytě či domě, můžete použít efektní věšáky, na které zavěsíte výběr svého nejoblíbenějšího oblečení. Tak máte ráno vyřešenou dilema, co si obléci.

Buďte i zde EKO
Pokud se snažíte chránit přírodu v každé z oblastí svého života, přeneste si tuto svou pozitivní vlastnost i do vašeho bydlení. Šatník můžete dekorovat právě v přírodním stylu, ani se nenadějete a také z papíru se stane kousek, který si hned oblíbíte.

Vsaďte na netradiční doplňky
Svému oblečení prokazujte lásku. Kupujete si ho přece proto, abyste ho mohli nosit a cítit se v něm jako bohyně. Šaty zavěšené na jemných saténových ramínkách ukáží v každém šatníku a vám se nic nezmačká ani neroztrhá.

Pokud nemáte čas, řešte to takto
Velkým špatným zlozvykem, který se drží mnohé z nás, je právě nechuť uklízet po sobě své oblečení, když si ho večer svléknete. Jste vyčerpaní, nemáte náladu a samozřejmě chcete se věnovat jiným, zábavnějším aktivitám. Svůj nepořádek však snadno poskládáte do velkého koše, který ráno proberete a vše pověst.

Malé, menší, nejmenší
Užitečné jsou právě odkládací krabičky, které umí skrýt šperky, hodinky ale i opasky či sluneční brýle. Nestane se vám tak, že by se vám tyto malé kousky toulali po šatníku a jeho nepořádek zredukujete na minimum.

- Advertisment -spot_img

Mohlo by se vám líbit